Od začátku se snažíme vyrábět kvalitní a jednoduché produkty.

– Ing. Jaromír Ryska, CEO a spoluzakladatel

25 let

na trhu

Jsme tu pro vás již od roku 1996. Stále pro vás inovujeme a to nejdůležitější, stále nás to baví.

16

zemí světa

Vybavujeme záchranáře ve většině evropských státech a na téměř všech světových kontinentech.

1000+

zákazníků

Produkty MEDIROL používají ve světě tisíce spokojených zákazníků.

Označení CE našich výrobků dokládá, že všechny výrobky byly posouzeny před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a splňují všechny příslušné požadavky na bezpečnost, ochranu zdraví a ochranu životního prostředí z příslušné směrnice.

Pro garanci kvality jsou všechny procesy firmy MEDIROL týkající se vývoje, výroby a prodeje prostředků pro manipulaci s pacienty certifikovány a splňují normy ISO 9001:2015 a ISO 13485:2016.

Nosítka a křesla MEDIROL jsou testována podle platné evropské normy EN 1789 na přetížení 10G ve všech směrech. Tento test zajišťuje, aby při nehodě sanitního vozidla bylo dosaženo maximálního bezpeční pacienta i osádky.

Již 25 let

Společnost MEDIROL založili v roce 1996 manželé Ryskovi. Z malé garáže se firma postupně přesunula do moderních prostor a dnes je MEDIROL globální značkou transportní techniky, která přináší cenově dostupné a jednoduché produkty záchranářům téměr na všech kontinentech. Ačkoli jsme od svých skromných začátků urazili dlouhou cestu, naše vize zůstává stejná: usnadňovat práci záchranářům a zvyšovat bezpečnost pacientů.

Naše mise

Ve stresových situacích se každý záchranář na světě musí spolehnout na zdravotní vybavení.

„Cílem bylo vytvořit uživatelsky přívětivý produkt, snadno ovladatelný a spolehlivý nejen ve stresových situacích.“

– Ing. Jaromír Ryska, CEO

Věříme, že budoucnost je v jednoduchosti.

– Ing. Jaromír Ryska, CEO a spoluzakladatel

Standardy leteckého průmyslu

„Oslovil jsem firmu, která vyráběla stěžně pro plachetnice a používala pevný, ale zároveň lehký hliník,“ upřesňuje. Kontakty na záchranky, své potenciální zákazníky, měl díky předchozímu zaměstnání. Rodinná firma Medirol vyrábí záchranářskou techniku
už od roku 1996.