Servis a podpora pro profesionály

Jste-li menší sanitní služba nebo větší zdravotnická organizace, jako zdravotní profesionálové potřebujete servisní služby, na které se můžete spolehnout. MEDIROL poskytuje rychlý a kvalitní servis přímo pro vás díky proškoleným technikům a dostupným náhradním dílům.

Tým proškolených pracovníků a profesionálních techniků je zde, aby vám pomohl využívat vaše produkty MEDIROL na maximum a zároveň vám poskytl veškerou potřebnou podporu kdykoli ji budete potřebovat.

Kontakt na technickou podporu:
Telefon: +420 515 338 524
E-mail: servis@medirol.cz

Bezpečnostně technické prohlídky

Pravidelné bezpečnostně technické prohlídky nabízí zákazníkům, kteří vlastní produkty MEDIROL, efektivní způsob údržby transportní techniky a lepší plánování servisních nákladů. Vyškolení servisní technici jsou připraveni na místě produkty vyčistit, zkontrolovat a provést nezbytné menší opravy. Mohou také poskytnout užitečné rady nebo konzultovat vaše potřeby.

Pravidelné technické prohlídky pomáhají předcházet drahému odstavení sanitního vozidla kvůli opravě a značně snižují celkové servisní náklady. Odborná preventivní údržba zároveň pomáhá prodloužit životnost transportní techniky a zjednodušuje finanční plánování díky jednotné sazbě.

Pro více informací prosím napište na servis@medirol.cz